Namiřte na cíl a jděte za svým snem.
Nevzdávejte se.
A pamatujte na slova klasika:
"Nejvíce nás omezují hranice, které si sami stanovujeme."

Jak vznikla zumba ...

Jak vznikla zumba ... - obrázek

Jak vznikla zumba ... - obrázek

Dovolte mi, abych Vás seznámila s p. Albertem "Beto" Perez, zakladatelem celého programu Zumba Fitness, LLC. Aneb Zumba se na svět dostala opravdu náhodou :-)
Alberto "Beto" Perez je tvůrčím duchem fitness programu, díky němuž miliony lidí nepřestávají žasnout, jak Zumba mění jejich tělo, mysl i životní styl. Beto, profesionální tanečník, choreograf, specialista na latinsko-americké tance, osobní trenér, ale i instruktor různých forem cvičení.

Jednoho dne, když dorazil na lekci, si uvědomil, že svou tradiční hudbu na aerobik nechal doma. Zaimprovizoval a z batohu vytáhl několik oblíbených nahrávek latinsko-americké hudby. Vložil je do přehrávače a odučil svou první lekci Zumby. Do několika měsíců po improvizované hodině Zumby se Betova nová metoda stávala stále populárnější. Po přestěhování do USA a založení oficiální společnosti Zumba Fitness, LLC se Zumba čím dál více rozšiřuje po celém světě.

Beto si splnil celoživotní sen - pomáhat lidem vypadat a cítit se úžasně, vytvarovat si postavu, užít si a vytancovat se ze svých starostí. Chtěl, aby si hodinu Zumby mohl užít každý, bez ohledu na kondici. Zumba, kterou tak vytvořil, je jedinečným spojením tance a cvičení, jehož cílem je vrátit do fitness zábavu.

05.04.2010 09:20:01
Jesterka_J
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one