Namiřte na cíl a jděte za svým snem.
Nevzdávejte se.
A pamatujte na slova klasika:
"Nejvíce nás omezují hranice, které si sami stanovujeme."
Chcete, aby i  Vaše ratolesti poznali radost z pohybu, nové kamarády nebo se jen tak šly pobavit? Vyzkoušejte některou z pohybových aktivit přímo v Sokolově :

 

--> DDM (www.ddmsokolov.cz) - všechny hodiny jsou hrazeny formou kurzovného na polovinu nebo celý školní rok, více info a platby na recepci DDM

- HRAVÁ ANGLIČTINA (úterý od 16h do 17h) - není nutnost znalosti čtení ani psaní. Děti se pomocí her, říkanek, písniček učí poznávat angličtinu.

AEROBIK 1. - 4. třída - začátečníci (úterý od 17h do 18h) - učení základních kroků od začátku, pohybové hry na úvod hodiny, jednoduché sestavy, protažení.

AEROBIK 5. - 9.třída - pokročilí (čtvrtek od 17h do 18h) - osvojení si složetějších kroků, těžší krokové variace, taneční sestavy, využívání různých pomůcek při cvičení, protažení. Vystoupení na konci školního roku na Den dětí, závodní činnost Děti fitness.

- ZUMBA 11+ (čtvrtek od 16h do 17h) - zumba pro děti podávaná zábavnou formou, základní kroky, celé sestavy, vystoupení na konci roku na Den dětí, závodní činnost Děti fitness.

 

--> BC ROBINSON MDK (http://mcrobinson.webnode.cz/ )

- POHYBOVÉ ROŠŤÁRNY  (pondělí od 15,30 do 16,30) - předškoláci - pohybové hry, tanečky, písničky a trochu rošťáren zaměřených na pohyb dětiček :-)

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one