Namiřte na cíl a jděte za svým snem.
Nevzdávejte se.
A pamatujte na slova klasika:
"Nejvíce nás omezují hranice, které si sami stanovujeme."
pojďme malinko "zpomalit" a protáhnout se :-)
Občas se mě ptáte : "Jaké boty jsou vhodné na aerobik, Bosu a proč mě bolí plosky nohou?“
Hudba - elixír života každé lekce skupinového cvičení - obrázek

Hudba - elixír života každé lekce skupinového cvičení - obrázek

Hudba je rozhodující pracovní nástroj ovlivňující úspěch nebo neúspěch každé lekce. Každý instruktor i cvičenec zná ten pocit, když někomu jde hudba do nohou a pociťuje neodolatelné nutkání hýbat se. Přece jen, když jsou hudba a obsah lekce optimálně vzájemně sladěny, je profesionální instruktor úspěšný. Správná hudba pro optimální zážitek ze cvičení závisí především na dvou faktorech: Za prvé musí být hudba technicky bezvadná, bezchybná (žádné ruchy, dobrý zvuk), na druhé straně musí hudba také ještě odpovídat speciálnímu požadavku daného stylu lekce. A nakonec - hudba se nemá líbit jen instruktorovi, ale také hlavně klientům.
Anglické názvosloví - obrázek

Anglické názvosloví - obrázek

Nerozumíte Vaší cvičitelce co to po Vás chce? Zdá se Vám, že snad nemluví ani česky? Nebuďte zklamaní při prvních pár hodinách, že nerozumíte. Vše se snadno a rychle naučíte. Ale i přesto, pro lepší porozumění "cizí" řeči nabízím malý přehled kroků, jež se používají v běžných lekcích aerobiku.
Pravidla aerobního cvičení - obrázek

Pravidla aerobního cvičení - obrázek

Nebojte, nebudu Vám vnucovat přesné definice a poučky co musíte a co naopak nesmíte. Spíš si povíme pár doporučení, aby efekt Vašeho cvičení byl co nejlepší.
Seznámení s aerobikem - obrázek

Seznámení s aerobikem - obrázek

Když se řekne aerobik, většina lidí si stále představuje skupinu zpocených žen toužících po štíhlé postavě funících do rytmu přeřvané hudby. Pokusím se Vám aerobik představit malinko jinak a možná změníte i názor :-)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one