Namiřte na cíl a jděte za svým snem.
Nevzdávejte se.
A pamatujte na slova klasika:
"Nejvíce nás omezují hranice, které si sami stanovujeme."

Začátek ledna = restart?

vanocni svatky.jpg
Ahojky :-)

vítám vás v novém roce :-) Sváteční "odpočinek" máme úspěšně za sebou. Doufám, že jste si jej všichni užili na plno aneb právě o tom svátky jsou :-) Víte o tom, že průměrný Čech přes svátky přibere 3 - 5 kg (uvádějí ankety v médiích)? Jak jste dopadly Vy?
Nevěšte hlavu. Nyní je čas se postupně vrátit do starých kolejí nebo naopak začít v nových - lepších! Pojďme zapracovat všichni společně. Ve dvou jde vše lépe. A protože nás je více než 2, jde vše snáz :-) Nebojte se, lednové cvičící začátky pojedeme pozvolna, slibuji :-)

Víte o tom, že úspěšná cesta za lepším životním stylem znamená cca 30% pohyb a 70% strava? Jedno bez druhého nefunguje nebo s minimálními výsledky. A není to škoda? Zapracujme na tom! Pokud nevíte jak, využijte 1 konzultaci (Váš jídelníček i pohyb) ZDARMA! Prosím objednávky přes FB, e-mail, sms :-)

Jedním z mých předsevzetí je se opět více věnovat webu - více článků, tipů, inspirací, podpora náš všech a motivace! Přidávám položku Blog, kde budou i příspěvky ze života kolem :-) Zapojte se do psaní webu se mnou! Ráda zveřejním i Vaše příspěvky a nápady! Bohužel současný poskytovatel webových stránek s novým rokem udělal změny, a tak mi zmizel starý vzhled :-( Prosím mějte trpělivost a vydržte do začátku února - už by se měl spustit nový lepší webík! :-)

Závěrem si dovolím přidat odkaz na "jednu chuťovku". Článek Nejhorší potraviny roku 2013. Ufff ... jsem ráda, že ani jeden výrobek ve fotogalerii nekupuji. Hlídejte si výrobce, čtěte složení potravin! Jde o Vaše zdraví!

Užívejte si "lednové jaro" na maximum (příští týden již hlásí mrazíky) a těším se na viděnou :-) Vaše Jíťa :-)
07.01.2014 08:34:27
Jesterka_J
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one