Namiřte na cíl a jděte za svým snem.
Nevzdávejte se.
A pamatujte na slova klasika:
"Nejvíce nás omezují hranice, které si sami stanovujeme."

PF 2014 !

PF 2014.jpg
Ahojky :-)

zdravím v závěru roku 2013. Jak už bývá zvykem i já hodnotím svůj rok 2013. Své plány, touhy, pády a předsevzetí. Upřímně, ne vše vyšlo tak jak jsem si přála. Ale na druhou stranu se otevřely dveře nové, nečekané :-) které motivují jít dál a nic nevzdávat!
 Zároveň obrovské poděkování patří i Tobě / Vám za skvělou atmosféru a energii na lekcích! Díky Tvým / Vaším úsměvům, cvičebním a výživovým úspěchům vím, že tento můj úžasný koníček má velký smysl! Pojďme společně dál pracovat na změně životního stylu k lepšímu! Jak? Stačí sdílet Tvé / Vaše úspěchy s přáteli, nevzdávat se i když nemáš / nemáte svůj den a hlavně J být a zároveň mít podporu od lidiček na stejné vlně! Před Vánoci na jedné lekci paní neměla svůj den a chtěla odejít z lekce dříve, jiná úžasná cvičenka k ní přišla, usmála se na ní a poprosila ji, zda si s ní může zatancovat písničku ve dvojici, že bude lépe. Není to úžasné? Je! Za tohle vše a ještě mnohem více Ti / Vám děkuji. Jste mou neustálou inspirací! :-)
 
Rok 2013 byl úžasný, ale přesto si dovolím mít neskromné přání: zažít spolu s Vámi všemi ještě lepší rok 2014! :-) Pojďte mi s tím prosím pomoci. Odepište mi (e-mail, FB) co byste chtěli zlepšit, změnit, na lekcích zažít atd. I jedna Tvá / Vaše věta s nenápadnou myšlenkou může vést k zrealizování skvělé akce či nápadu, který potěší spoustu lidiček kolem. Tvůj / Váš názor je pro mě důležitý aneb jen tak můžeme nejlépe plnit svá přání, touhy, předsevzetí nebo sny! Děkuji za spolupráci :-)
 
A na co se můžete těšit v roce 2014?
  • cvičební sobota, kde si dáme pořádně do těla a odměnou bude bohatá tombola a překvapení :-)
  • výzvou pro mě zůstává cvičební víkend. Zde potřebuji od Tebe / Vás zpětnou vazbu zda by byl zájem. Případně jak daleko bychom odjeli a cenová relace, kterou jste ochotny akceptovat. Není snadné získat a hlavně si obhájit nižší cenu (např. za ubytování), když na poslední chvíli půlka zájemců řekne, že nejede L ale věřím, že to se nestane :-)
  • určitě zopakujeme letní cvičení zdarma venku v areálu zdraví. Kdo nepřišel ošidil se o hromadu srandy, potu a zpěvu kačen při našem funění :-)
  • nové webové stránky. O těch je již řeč delší dobu. Budou dělané úplně od základu kvůli autorským právům. Budete mít své vlastní fórum, zásobu tipů na zdravé receptíky, hlasování o akcích či oblíbených písničkách, které byste rády slyšeli :-)
  • a spoustu dalšího „tajného“ které nechci hned vyzradit a zakřiknout :-)

 
Cvičit začínáme od pondělí 6. ledna 2014 dle zavedeného rozvrhu. Už teď mě svrbí nožky a mám chuť se jít odreagovat do tělocvičny! :-)
 
Užívejte si poslední hodiny roku 2013 na plno bez výčitek svědomí. Do roku 2014 vkročte s úsměvem na rtech a dobrou náladou! A pokud si přeci jen dáte nějaká předsevzetí, doporučuji si je napsat na začátek diáře a dívat se na ně častěji než při další závěrečné rekapitulaci na silvestra :-) aneb nikdy není pozdě: „dnes je nový den, nový začátek, nové možnosti. Dnes je vše možné!“ :-) 
Těším se na viděnou v novém úspěšnějším roce 2014 !

07.01.2014 08:36:33
Jesterka_J
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one