Namiřte na cíl a jděte za svým snem.
Nevzdávejte se.
A pamatujte na slova klasika:
"Nejvíce nás omezují hranice, které si sami stanovujeme."

Paní zima přišla

strom.jpg
Ahojky :-)

dočkali jsme se - paní Zima přišla :-) mám ráda pohled z okna na krásně zasněženou krajinu. I když mám často chuť zalézt do postele s dobrým čajem a zajímavou knihou, nesmím usnout na vavřínech! :-) A co Vy? Jak trávíte zímní dny? :-) Odpočinkové dny jsou potřeba, ale nesmíme zlenivět (a že to svádí! :-) Přijďte mezi nás na cvičení. Teď je nejlepší čas začít. Cvičíme malinko lehčejí, abychom po svátcích plynule "naskočili" :-)
Jak jste daleko s plněním svých předsevzetí na rok 2014? :-) Pracuji na jednom svém předsevzetí, které bude dárkem pro všechny: pište si do svých diářu, kalendářů a deníčků na SOBOTU 8.3.2014 VOLNO! Připravuji pro nás CVIČEBNÍ SOBOTU :-) Jelikož je "úplně náhodou" MDŽ, tak si musíme "svůj den" užít na plno! Můžete se těšit na 3hod cvičení, masáže, focení a spoustu dalších překvapení. Více info a předprodej vstupenek bude zahájen příští týden :-)

Cvičební sobota je i tak trochu odměnou pro vás všechny úžasné milovnice sportu, které navštěvujte hojně mé lekce. Je to pro mě obrovská čest a velice si vážím Vaší důvěry! Díky Vám všem vím, že pohyb (a hlavně jeho podpora!) má velký smysl v naší uspěchané době. Narazila jsem na "podporu sportu". Ráda bych letos opět spolupracovala na prezentaci sportu (loni OVOV, cvičení s dětmi atd.). Pokud víte o nějaké kulturní akci či organizaci, která by měla zájem o prezentaci sportu (nejen zumba, např. i posilování, protahování atd.), prosím předejte mi kontakt. Ráda budu šířit dál myšlenku, že sport nemusí být zlo, ale naopak může bavit a pomoci "čistit hlavu". Děkuji :-)

Poslední dobou se čím dál víc setkávám s dotazem: Mám jíst po cvičení? Proč a co? ... Odpověď zní jednoznačně ANO :-) více se rozepíšu v článku, který připravím již brzy :-)

Užívejte sněhu dokud venku je (už byla letos koulovačka? :-) a těším se na viděnou :-)
06.02.2014 12:39:47
Jesterka_J
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one