Namiřte na cíl a jděte za svým snem.
Nevzdávejte se.
A pamatujte na slova klasika:
"Nejvíce nás omezují hranice, které si sami stanovujeme."

A je po Vánocích ...

po vanocich.jpg
Ahojky :-)

doufám, že zbytky cukroví už jsou všechny snězené a "zbytky" Vánoc uklizené :-) Protože teď je správná chvíle začít na sobě pracovat :-) Stanovme si reálný cíl a pomocí malých krůčků mu pojďme vstříc. Je jedno zda se jedná o štíhlejší tělo, zdravější způsob života, naučení se cizího jazyka či plnění snů.
Takovým mým cílem toho roku bude zpevnění a lehké vyrýsování postavy. Zatím mi to zní skoro jako sci-fi. Je to obrovský kus práce, dřiny a sebekontroly. Prvním krůčkem je úprava stravy. Vánoční zásoby čokolády a medovníku (moje největší slabina) jsou již pryč :-D Další slabinou jsou večeře. I zde si upravím složení a množství dle cvičení. A opravdu jsem na začátku! Vidíte, jsem také "jen člověk" :-)

Víte o tom, že úspěšná cesta za lepším životním stylem znamená cca 30% pohyb a 70% strava? Jedno bez druhého nefunguje nebo s minimálními výsledky. A není to škoda? Zapracujme na tom! Pokud nevíte jak, využijte 1 konzultaci (Váš jídelníček i pohyb) ZDARMA! Prosím objednávky přes FB, e-mail, sms :-)

Jsem ráda, že odkazy na články vyvolávají diskuze a zamyšlení nad tématy (viz FB). I dnes přidám pár odkazů na zajímavé čtivo a doufám, že Vás "posunou" dál :-)

Přiznám se ... i já mám sedavé zaměstnání a cítím to na svém těle. Má záda a krk mi to občas připomenou. Přidávám tip za zajímavý článek pro "sedavé" aneb jak správně sedět a protáhnout se v práci. Článek: Cvičení v práci http://sestricka.com/cviceni-v-praci

Holky, máte někdo "brufáč" / "ibáč" / "růžového kamaráda" ??? Docela častá otázka, nemyslíte? Lidé často mají přesnější přehled kolik vypili skleniček alkoholu, vykouřili cigaret ... ale víte kolik růžových tabletek polykáte? A hlavně ... co způsobují? Vždyť přečíst si příbalový leták není těžké ... Článek: Ibalgin - pomsta růžového štěstí http://sestricka.com/ibalgin-pomsta-ruzoveho-stesti

Krásný rozhovor o kvalitě potravin s člověk přímo z oboru výroby. Článek zde. http://svobodnenoviny.eu/sokujici-lzi-o-potravinach-rozhovor-s-clovekem-z-branze-ktery-odhaluje-jaky-hnus-jime/

Podělte se i Vy o zajímavé články, nápady či recepty. Ráda je uveřejním pro očka ostatních :-) Těším se na viděnou na cvičení a přeji krásné "zimní"? dny :-)
28.01.2014 07:32:03
Jesterka_J
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one