Namiřte na cíl a jděte za svým snem.
Nevzdávejte se.
A pamatujte na slova klasika:
"Nejvíce nás omezují hranice, které si sami stanovujeme."
Tip na jarní občerstvení :-)
Tip na jarní občerstvení :-)
Ahojky :-)

dnes je svatý Valentýn! :-) Vím, že část lidiček tento svátek zavrhuje, ale pro mě je to den, kdy si vzpomenu na všechny lidičky co mám ráda! Víte o tom, že sv. Valentýn není "jen" americký svátek? Viz něco z historie zde.
strom.jpg
Ahojky :-)

dočkali jsme se - paní Zima přišla :-) mám ráda pohled z okna na krásně zasněženou krajinu. I když mám často chuť zalézt do postele s dobrým čajem a zajímavou knihou, nesmím usnout na vavřínech! :-) A co Vy? Jak trávíte zímní dny? :-) Odpočinkové dny jsou potřeba, ale nesmíme zlenivět (a že to svádí! :-) Přijďte mezi nás na cvičení. Teď je nejlepší čas začít. Cvičíme malinko lehčejí, abychom po svátcích plynule "naskočili" :-)
po vanocich.jpg
Ahojky :-)

doufám, že zbytky cukroví už jsou všechny snězené a "zbytky" Vánoc uklizené :-) Protože teď je správná chvíle začít na sobě pracovat :-) Stanovme si reálný cíl a pomocí malých krůčků mu pojďme vstříc. Je jedno zda se jedná o štíhlejší tělo, zdravější způsob života, naučení se cizího jazyka či plnění snů.
vanocni svatky.jpg
Ahojky :-)

vítám vás v novém roce :-) Sváteční "odpočinek" máme úspěšně za sebou. Doufám, že jste si jej všichni užili na plno aneb právě o tom svátky jsou :-) Víte o tom, že průměrný Čech přes svátky přibere 3 - 5 kg (uvádějí ankety v médiích)? Jak jste dopadly Vy?
PF 2014.jpg
Ahojky :-)

zdravím v závěru roku 2013. Jak už bývá zvykem i já hodnotím svůj rok 2013. Své plány, touhy, pády a předsevzetí. Upřímně, ne vše vyšlo tak jak jsem si přála. Ale na druhou stranu se otevřely dveře nové, nečekané :-) které motivují jít dál a nic nevzdávat!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one